דף הבית - בני ברית  |  דף הבית - מאגר מרצים  |  יצירת קשר  
ברוכים הבאים למאגר המרצים שלנו
המאגר מיועד להעשיר את הפעילות החברתית המתבצעת בלשכות בני ברית ברחבי הארץ. הוא מכיל מאגרי מרצים, מדריכי טיולים, מדריכי מוזיאונים, מארגני מסיבות, מארגני שירה בציבור, אמנים ועוד שהומלצו ע"י הלשכות. המאגר כולל מרצים חיצוניים המופיעים בתשלום או בהתנדבות, ומרצים פנימיים מקרב אחי ואחיות בני ברית שמוכנים להופיע בהתנדבות. המאגר מוגבל בכניסה לאנשי בני ברית בלבד. שימו לב לנושא: "מרצים ואמנים בהתנדבות", צבע הכותרות של המרצים והאמנים בהתנדבות הוא סגול.
תגובות: -1   צפיות: -1
קרן מועלם נפתלי - לצאת מן הכלל, המלצות המשפיעות על התודעה היצירתית
התובנות והכלים עמם היא עובדת מועברים כאוסף של 'הוראות הפעלה קטנות' עם ערך גדול! פעולות המחברות כל קבוצה, בכל גיל אל רוח ההרפתקנות, ההתלהבות והשמחה בחיים..
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 85
איתמר בגליקטר - אמן
1. אמנות, כסף ומחאה חברתית. 2. אמנות כזיכרון קולקטיבי – סובייקטיבי. 3. דמות החייל הישראלי, האמן מדבר על אספקטים שונים ביצירתו, החל מתכנים בהן עוסקות היצירות ועד להתנהלות בעולם האמנות ומקום האמן בחברה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 169
דני ינאי - צלם ומרצה, תרבויות רחוקות ואקזוטיות
אנקדוטות מהמיתולוגיה המקומית, היסטוריה, גיאוגרפיה, והרבה עניין ויופי. "מסע אל בטן האמונה" - הפסטיבלים האקזוטיים של הודו", "מונגוליה - לשרוד בארץ הנוודים", "חידת השומרונים - מסע אחורה בזמן" (הרצאה בשני חלקים).
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 330
טל רשף - היסטוריה, תרבויות העולם, שווקים מתעוררים
נושאים מההיסטוריה: התפתחות המין האנושי, עלייתן וירידתן של אימפריות, גילויים מפתיעים. תרבויות העולם: מבט אל הדרך בה מתנהלות אומות ואנשים חושבים וחיים במקומות שונים. שווקים מתעוררים: הייחודיות של כלכלות ועשיית עסקים באסיה, אמריקה הלטינית ואפריקה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 73
סילביה אהרון - סיפור אישי על התמודדות בשואה
החיים טרם שואה. זיכרון ראשון – יום הולדת בת 4 שנים. ילידת בוקובינה – צ'רנוביץ, הגטו, הגירוש, הרעב, הצמא, המחלות, המוות. נשארנו כך אחותי ואני. בהמשך השחרור...
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 307
חזי פוזננסקי - סיפורי ארץ ועם ישראל ב"ראי" שטרות הכסף, שירים ובולי ישראל
"אחרי החגים" – תשרי, מסורות,מנהגים, וציונות ב"ראי" בולים ושירים החגים" – תשרי, מסורות,מנהגים, וציונות ב"ראי" בולים ושירים. נושאים נוספים: קסם הכסף, כל סיפור - בול, כל שיר - בול ההרצאות משקפות ומציגות באופן חוויתי ומרתק ערכים, סיפורים היסטוריים, ביוגרפיות ואירועים בתולדות עם ישראל וארץ ישראל במהלך הדורות. ההרצאות מתובלות בסיפורים ובהומור.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 1983
ד''ר שמעון פרידקין - חוקר של בינה מלאכותית ומגמות העתיד
פלאות האינטליגנציה המלאכותית - איך ייראה העתיד?העתיד כבר כאן!האם הבינה המלאכותית תגבר על המוח האנושי?האם המכונות יגברו על האדם, כמעט בכל מישור ומישור בחיים?האם הגיוני שלא רק בני אדם יכתבו רבי מכר ומוזיקה קלאסית?
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אודי מילוא - מנחה ערבי זמר, מדריך סיורים מזמרים
בכל מפגש נשיר ונספר את הסיפורים שמאחורי השירים שנכתבו על ידי מיטב המלחינים והפזמונאים. מילות השירים יוקרנו באמצעות מצגת מחשב בצד תמונות הקשורות לשירים. מצורף קובץ עם רשימת הנושאים.
קרא עוד...
תגובות: 2   צפיות: 359
יורם שרון - בינה מלאכותית – המהפכה הרביעית של האנושות ?
נעבור בין עבר לעתיד, נכיר מושגים ואנשים חדשים, נדבר על חברות, תעשיות, וטכנולוגיות שהיו ואינן ושיהיו בעתיד וננסה לענות על השאלה – האם אנחנו עומדים בפתחה של המהפכה הרביעית של האנושות ?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 73
רחלה וייס - "מלחמת הקולות" – סיפור חיים מטלטל על הגשמת חלומות
תארו לכם ילדה חרדית, עולה חדשה, נערה עם דימוי עצמי נמוך, אישה שעברה שני גירושים ואפילו נפלה לתוך כת – אומרת די ובגיל 50 עושה מהפך של 180 מעלות בחייה!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 36
עו"ד אפרת ישראלי - צוואות בראי ההיסטוריה ובהשוואה לחוק הירושה הישראלי
ניתוח צוואות שונות במהלך ההיסטוריה - החל משלוש צוואות דוד המלך בתנ"ך, צוואת רבי יהודה החסיד, צוואתו הספרותית של ח.נ. ביאליק בשירו "אחרי מותי" וצוואה ביולוגית באלף השלישי. כל זאת תוך השוואה בין צוואות אלה לחוק הירושה הישראלי. בסוף ההרצאה שאלות הקהל.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 55
עו"ד מורן אלסאיג בני - עורכת דין
"הכיצד לדאוג ליקיריך – גם שאינך עוד לצידם"? נושאי ההרצאה: * ההבדל בין חלוקה על-פי חוק הירושה לבין חלוקה על-פי צוואה. * מה צריך לעשות ואיך בכדי שעתיד יקירנו יהיה בשליטתנו גם כשאיננו עוד לצידם.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 111
צביה טורקניץ - פסיכולוגיה חיובית, אינטליגנציה רגשית, העצמה לגיל השלישי
משמעות החיים בגיל השלישי, שינה טובה בשיבה טובה, התמודדות עם לחצים, כיצד להתמודד עם שינויים, תקשורת בינאישית ושפת גוף, הומור ככלי טיפולי, קבלת החלטות, פתרון בעיות, התמודדות עם קונפליקטים, אימון המוח ועוד.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 33
אפרת מעיין - סדנא למודעות עצמית עם קלפי טיפול "ארץ יצורי הנפש"
"ארץ יצורי הנפש " היא שפה רגשית שפיתחתי מתוך שנים רבות של ניסיון קליני. השפה מיועדת למבוגרים, בני נוער וילדים ומלווה בקלפים טיפוליים ייחודיים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מרצים - תרבות   |  מרצים - אמנות   |  מרצים - ארצות העולם   |  מרצים - ישראל והמזרח התיכון   |  מרצים - ביטחון
מרצים - בריאות   |  מרצים - הומור   |  מרצים - היסטוריה   |  מרצים - יהדות   |  מרצים - כלכלה   |  מרצים - מדע
מרצים - מוסיקה   |  מרצים - מחשבים   |  מרצים - מספרי סיפורים   |  מרצים - משפט   |  מרצים - סגנון חיים
מרצים - תקשורת   |  איכות הסביבה וקיימות
אדם אקרמן - מרצה ומדריך סיורים על ובירושלים. מומחה לירושלים
ניתן לסייר עימו ב- 6 מסלולים שונים בירושלים. (בשבתות, חגים וימי חול). אתרים, תגליות וסיפורי בתים לא ידועים לציבור הרחב.מחבר ספרים ידועים, כמו: "101 אתרים בירושלים וסביבותיה", "אתרים ושכונות בירושלים" ורב מכר באנגלית (הפצה סטימצקי): “The mysteries of Jerusalem”.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 1227
מדריכי טיולים - תרבות   |  מדריכי טיולים - אמנות
ג'יל בן דוד - מוזיקה- שנסונים צרפתיים, ברסנס טרובדור
השירים המרגשים והחיים הסוערים של ג'ורג' ברסאנס בערב שכולו אהבה ומוסיקה בביצועו של ג'יל בן-דוד .13 שנסונים צרפתיים וקטעי קישור בעברית, שכתב ותרגם קובי מידן. קפיצה רומנטית לפריז של שנות ה-50.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 21
חנוך לוין חי ובועט - הצגה סאטירית אצלכם בבית
בהצגה מיוחדת זו נבחרו הקטעים הקצרים והסיפורים של לוין מנקודות מבט רצינית ומסורתית. הקטעים המילוליים הפחות מוכרים, משלבים הומור עם עצב בשילוב השירים שנבחרו מתוך מחזות, והולחנו על ידי אלכס כגן, פולדי שצמן, שוש לגיל, מישה בלכרוביץ', יוסי בן נון ושוש רייזמן.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 126
מרצים
מרצים ואמנים בהתנדבות
מדריכי טיולים
מדריכי מוזיאונים
מארגני מסיבות
מארגני שירה בציבור
אמנים
טופס מרצה והנחיות מילוי